Metal-Carbon Kft.

Állás

Álláshirdetés

A Metal–Carbon Kereskedelmi Kft. a REMA TIP-TOP AG abroncsjavító termékeinek forgalmazója keres értékesítési asszisztens munkatársat.
Az állás helye: Budapest IX. kerület.
Főbb feladatok:
• Rendelések összekészítése
• Rendelések kiszállítása
• Raktári folyamatok segítése
• Vevők személyes kiszolgálása mintaboltban
• Beszerzések segítése
Elvárt képességek:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum „B” típusú jogosítvány
• Számítógép felhasználói szintű ismerete
• Teljesítmény orientáltság, felelősségtudatos munkavégzés, jó kommunikációs készség
• Esetleges belföldi utazások vállalása
Előnyt jelent:
• Német vagy angol nyelvtudás
• Műszaki végzettség
• Targonca jogosítvány
Cégünkről további információkat szerezhet: a www.metalcarbon.hu weboldalon.
Ha Ön agilis, szeret csapatban dolgozni és szeretné egy német cég termékeit megismerni, vevőkörünk igényeit a legjobb tudása szerint szolgálni, akkor kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével:
Metal–Carbon Kereskedelmi Kft.
Jankó Zsolt üzletágvezető
1097 Budapest, IX. Gubacsi út 8/a.
E-mail: pr@metalcarbon.hu